02

O nas


Chcemy, aby dzięki produktom oferowanym przez Mercatare wzrastała świadomość ekologiczna polskich konsumentów przy jednoczesnej poprawie sposobu odżywiania.


Firma Mercatare

MERCATARE jest importerem i dystrybutorem produktów ekologicznych i naturalnych. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów rekomendowanych dla diabetyków jak również produktów nie zawierających glutenu.

Jesteśmy wyłącznym reprezentantem na rynku polskim następujących innowacyjnych marek produktów spożywczych:

  • PURE&good
  • Torras (Hiszpania)
  • Trapa (Hiszpania)
  • Florbu (Hiszpania)
  • Bonelle (Włochy)
  • Xucker (Niemcy)

 

Naturalna żywność

Naturalna żywność, jako jeden z głównych elementów gwarantujących właściwą i zbilansowana dietę, powinna być powszechnie dostępna dla każdej polskiej rodziny.

Produkty oferowane przez MERCATARE wytwarzane są w krajach o bardzo wysoko rozwiniętej kulturze ekologicznej, co zapewnia im najwyższą jakość.

Część z nich zostało certyfikowana jako produkty żywności ekologicznej.

Nasza przewaga konkurencyjna została zbudowana w oparciu o wiele lat doświadczenia na międzynarodowych rynkach żywności oraz głęboką wiarę w znaczenie i rolę produktów naturalnych. Szeroka struktura kontaktów z producentami żywności ekologicznej min. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Holandii jak również uczestnictwo w szeregu inicjatyw w segmencie żywności bio i eko pozwalają wprowadzać na rodzimy rynek najbardziej pożądane i poszukiwane produkty naturalnej żywności.